Vážení rodiče, vážení klienti,
vzhledem k současné situaci do odvolání neordinujeme.
Během této doby nabízíme videokonzultace pomocí skype a programu videodoktor, telefonické konzultace a konzultace a přeposílání výukových materiálů. V případě zájmu kontaktujte svého logopeda /mimo Mgr.Dufkové, která čerpá OČR/ tel. kontakty:

Prostějov
K. Finkesová 603 335 780
E. Netopilová 731489 072

Bučovice
Krčková 736 258 050

Slavkov u Brna
E.Procházková 733 533 339

Moravská Třebová
I.Kopecká 737 115 906

Děkujeme za pochopení
Informace budeme průběžně aktualizovat

O nás

Jsme nestátní zdravotnické zařízení poskytující vysoce kvalifikovanou péči dětem a dospělým s poruchami řeči, sluchu a komunikace. Klademe důraz na osobní a celostní přístup ke každému klientovi. Poskytujeme komplexní vyšetření všech řečových, motorických a kognitivních funkcí na základě kterého stanovíme individuální plán terapie pro každého klienta. V terapii se potom zaměřujeme nejen na terapii narušené komunikační schopnosti, ale na komplexní rozvoj všech schopností a dovedností tak,aby byla terapie co nejefektivnější. Veškerá péče je bezplatná - je hrazena ze zdravotního pojištění.

Kdo jsme

Jsme nestátní zdravotnické zařízení poskytující vysoce kvalifikovanou péči dětem a dospělým s poruchami řeči, sluchu a komunikace. Klademe důraz na osobní a celostní přístup ke každému klientovi. Poskytujeme komplexní vyšetření všech řečových, motorických a kognitivních funkcí na základě kterého stanovíme individuální plán terapie pro každého klienta.

Více o nás

Máte dotaz?

Vyplňte prosím všechna pole. Zpráva byla odeslána, děkujeme.

Co je u nás nového

Zajímavé články, rady a tipy

Vyhlášené výběrového řízení na rezidenční místo v oboru klinická logopedie

Ambulance klinické logopedie, Mathonova 1, 796 04 Prostějov v souladu se zákonem č.96/2004 Sb., v platném znění, a v souladu s vyhláškou č.186/2009 Sb. Vyhlašuje výběrové řízení na rezidenční místo v oboru klinická logopedie

Další články